O nás

PODPORUJÍ NÁS

Sophie Elizabeth Malone Bsc, Msc.

Ředitelka radosti a dobrodružství a vedoucí kavárny Empowering, učitelka, vedoucí expedic a "jednorožec v oddělení lásky". 

Mou vášní je umocňování svobody a dobrodružství. K péči o sebe sama mě motivuje udržování stavu lásky, harmonie a zdraví. Sdílení soucitu a radosti je mým cílem a život v harmonii s přírodou je mou touhou.

Jako majitelka Rainbow's End Cafe jsem vedla tým, ss kterým jsme během roku a půl dosáhli označení "kavárna číslo jedna" v Praze na TripAdvisoru. Jako ekoložka a vedoucí expedic jsem procestovala více než 50 zemí a naučila se různým dovednostem. Od mládí jsem nadšeně přijímala dobrodružství při každé příležitosti.

Přátelé mi říkali jednorožec už mnoho let předtím, než to získalo svůj vlastní význam ve světě podnikání. Je mi ctí, když mi říkají, že vyzařuji lásku, soucit a radost. Sdílet tento dar s lidmi kolem sebe je vyjádřením mé integrity.

Mou vášní je inspirativní, efektivní a zábavné vzdělávání. Trvalý stav štěstí, zdraví a odolnosti je mým hnacím motorem v usilování o osobní pohodu. Zlepšování života zranitelných lidí je mým cílem a zlepšit život každému, koho potkám, je mou touhou.

Jako cvičitelka a učitelka jógy jsem se ponořila do svého vlastního traumatu a dala se do pořádku po dvou nervových zhrouceních. Znovu jsem si vybudovala silný nervový systém, abych mohla odvážně žít život, který jsem aktivně vytvořila. Říká se o mně, že vyzařuji odolnost. Jako učitelka angličtiny jsem navázala inspirativní vztahy s vlivnými klienty a podpořila zavedení pohybu, zábavy a meditace do škol. Hodnota společnosti, které jsem dělala obchodní manažerku, vyrostla během pěti let z 3 milionů liber na 10 milionů liber, zatímco jsme navrhovali a stavěli vlastní továrnu a usnadňovali zaměstnávání pracovníků.

Věřím, že chceme-li žít naplno a s otevřeným srdcem, je nezbytné sdílet štěstí, přijímat zábavu a dobrodružství, kdykoli je to možné, a ponořit se do bolesti, abychom našli sladkost úlevy, která se rodí uvnitř.

Lisa Marie Cunniff

Lékařka a zakladatelka společnosti Empowering, učitelka, konzultantka. 

Sebastien Olivier Martineau

Školitel v Empowering

Jsem globální ředitel pro rozvoj lidí ve společnosti Vendavo, původním vzděláním psycholog a učitel aikida (3. dan). Mou vášní byl vždy rozvoj lidí, zejména jejich vedení, prospěšnost a blahobyt.

Po skončení manažerské kariéry na britském ministerstvu obrany jsem více než 15 let působil jako podnikový školitel na plný úvazek. Pracoval jsem na významných programech rozvoje vedení a organizace pro společnosti, jako jsou Microsoft, Vodafone, Merck, BNP Paribas, Olympus, Astra Zenica, Gefco, Ikea, a pro vládní organizace, jako jsou britské vzdělávací orgány a Evropský parlament.

Po absolvování magisterského studia v oboru Pozitivní leadership a strategie na IE Business School v roce 2014 jsem odborníkem v oblasti aplikace pozitivního leadershipu na růst a rozvoj vedoucích pracovníků. V roce 2015 jsem získal certifikát facilitátora štěstí (Bloom Company). V roce 2019 jsem získal certifikát ztělesněného facilitátora (EFC) a v roce 2020 certifikát praktika Lumina.  

Ve společnosti Vendavo nabízím našim zaměstnancům koučování a rozvoj zaměřený na posílení výjimečné výkonnosti jednotlivců a týmů. Mimo to se také zaměřuji na vytváření pozitivní kultury na pracovišti a ve vedoucích týmech společnosti.

Přivydělávám si jako Aikido Sensei, trenér šermu světelným mečem a firemní trenér, který nabízí jen to nejlepší a nejzábavnější ze svých programů.

Kendra má americké občanství, ale dlouhodobě žije v Praze. Po jedenácti letech výuky angličtiny v České republice a Kolumbii se začala věnovat technickému psaní a strategické komunikaci. Psaní jí však ne vždy přinášelo stejné uspokojení jako výuka, a proto si v roce 2022 dala za osobní cíl najít způsob, jak využít své bohaté dovednosti k pomoci druhým. Po invazi na Ukrajině spojila síly s ostatními řediteli a nabídla své služby, aby pomohla vytvořit potřebnou dokumentaci pro nevládní organizaci a strategii pro sociální sítě organizace. Posilována láskou k jazyku a silou ukrajinského lidu nadále pomáhá tam, kde je to potřeba.

Kendra Gaffin

Ředitelka strategie a marketingu

Mgr. Elen Andrusenko

Učitelka na základní škole a učitelka v Empowering

Mojí hlavní životní vášní je rodina. Velmi mi záleží na blahu mého manžela a dcery. Ráda mám také mít svůj vlastní volný čas. Mezi mé koníčky patří hlavně ranní nebo odpolední běhání v parku se psem nebo sledování seriálů s detektivní tematikou.

Jedním z okamžiků, kdy jsem na sebe byla jakožto učitelka pyšná, bylo, když jeden z mých studentů vyhrál celostátní soutěž v ruském jazyce v České republice. Také jsem velmi hrdá na to, že pracuji s ukrajinskými uprchlíky a dávám jim šanci se zde asimilovat poté, co opustili svůj domov. Jinak jsem naprosto spokojená, když pracuji jako obyčejná učitelka a mohu svým studentům předávat znalosti.